Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trampské hry na Písku 2017

Stupně vítězů

Kláda - chlapi
1) Ondra R. (Kamenice)
2) Pavel (osada Unkas)
3) Petr Saska (Roveň)

Chůdy - chlapi
1) Pokovič Lukáš (osada Dola)
2) Jarin* (osada Zápolí)
3) Lazák ml. (osada Kalafuna)

Plechovky - chlapi
1) Petr Saska (Roveň)
2) Zdeněk Šírek (osada Durango)
3) Lukáš Pokovič (osada Dola)

Plechovky - ženy
1) Tereza Halčáková
2) Šárka Langová (Protěž)
3) Zuzana Šírková (osada Durango)

Plechovky - děti
1) Filip Lang (Protěž)
2) Jan Ozdin
3) Amálka Repšová (Kamenice)

Šipky - chlapi
1) Zdeněk Šírek (osada Durango)
2) Petr Saska (Roveň)
3) Ondra R, (Kamenice)

Šipky - ženy
1) Lenka Sasková (Roveň)
2) Tereza Halčáková
3) Zuzana Šírková (osada Durango)

Šipky - děti
1) David Tomíček
2) Adélka Sýkorová (Křenovy)
3) Filip Šírek (osada Durango)
4) Filip Lang (Protěž)

Kroužky - chlapi
1) Zdeněk Šírek (osada Durango)
2) Petr Saska (Roveň)
3) Vetešník (Protěž)

Kroužky - ženy
1) Zuzana Šírková (osada Durango)
2) Zuzana Lazáková (osada Kalafuna)
3) Šárka Langová (Protěž)

Kroužky - děti
1) Anička Porcalová (osada Unkas)
2) Ela Pokovičová (osada Dola)
3) Matěj Saska (Roveň)
4) Teodor Pokovič (osada Dola)

Prak - chlapi
1) Lukáš Pokovič (osada Dola)
2) Lazák ml. (osada Kalafuna)
3) Zdeněk Šírek (osada Durango)

Prak - ženy
1) Zuzana Lazáková (osada Kalafuna)
2) Šárka Langová (Protěž)
3) Tereza Halčáková

Prak - děti
1) Kuba Šírek (osada Durango)
2) Maruška Bartošová (osada Unkas)
3) Amálka Repšová (Kamenice)

Skákání v pytli - děti
1) Matěj Saska (Roveň)
2) Anička Tomíčková
3) David Tomíček
4) Ela Pokovičová (osada Dola)

Granát - děti
1) Filip Šírek (osada Durango)
2) Amálka Repšová (Kamenice)
3) Maruška Bartošová (osada Unkas)

4) Anička Porcalová (osada Unkas)

Podkovy - chlapi
1) Zdeněk Šírek (osada Durango)
2) Ondra R, (Kamenice)
3) Vetešník (Protěž)

Podkovy - ženy
1) Zuzana Šírková (osada Durango)
2) Šárka Langová (Protěž)
3) Lenka Sasková (Roveň)

Podkovy - děti
1) Maruška Bartošová (osada Unkas)
2) Michal Bartoš (osada Unkas)
3) David Tomíček
4) Lukas James (Kamenice)

Vajíčka - páry
1) Zuzka a Zdeněk (osada Durango)
2) Hana a Růža
3) Jarin a Radka (osada Zápolí)

Provazový žebřík – děti
1) Maruška Bartošová (osada Unkas)
2) Anička Porcalová (osada Unkas)
3) Lukas James (Kamenice)
4) Adélka Sýkorová (Křenovy)

Váleček - ženy
1) Věra Vendlová (osada Montána)
2) Hana Holanová (Libošovice)
3) Radka Sýkorová (osada Zápolí)

Oštěp - chlapi
1) Pavel Bartoš (osada Unkas)
2) Petr Saska (Roveň)
3) Zdeněk Šírek (osada Durango)

 

Dále zatím rozpracováno!!!

Fotografie z akce najdete zde. (zatím ještě nejsou). Pokud také máte nějaké, které by jste byli ochotni zveřejnit, ozvěte se. Pokud by jste chtěli s příštíma trampskýma hrama pomoci nebo nás nějak podpořit, budeme rádi, také se ozvěte.

Zbyly trampské placky, dřevěné, ručně vyráběné, které se nestihly všechny rozdat. Pokud by někdo měl zájem mít památku na tuto akci, jsou vám k dispozici. Stačí se domluvit na osobním odběru, popřípadě poslání po někom.

Děkujeme Vám za účast a skvělou atmosféru. Příští rok opět AHOJ!!!
Za Spojené osady údolí Nebáku... Jarin a spol.

Aktualizace 28.9.2016

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář